Zapošljavanje

Radno mestoUsloviIstiče
Viši Fiziotarapeutvisi fizioterapeut24.11.2022.
Doktor Medicine - Specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije na bolničkom odeljenju i u specijalističkoj ambulantidoktor medicine17.11.2022.
Spremačica na neodređeno vremespremačica-neodredjeno20.10.2022.
Spremačica na određeno vremespremačica-određeno20.10.2022.
Medicinska SestraMed.sestra15.09.2022.
SpremačicaSpremacica15.09.2022.
Doktor MedicineDoktor medicine 109.09.2022.
Doktor MedicineDoktor medicine 209.09.2022.
Doktor Medicine Specijalista Dečije NeurologijeDoktor medicine specijalista dečje neurologije09.09.2022.
SpremačicaSpremačica09.09.2022.
SpremačicaSpremacica25.08.2022.
Medicinska Sestramedicinska sestra11.08.2022.
SpremačicaSpremacica28.07.2022.
Doktor medicine specijalista dečje neurologije na bolničkom odeljenju i u specijalističkoj ambulanti – na određeno vremedr Medicine Specijalista Decije Neurologije28.07.2022.
Doktor medicine specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije na bolničkom odeljenju i u specijalističkoj ambulanti – na određeno vremedr Specijalista Fizikalne Medicine28.07.2022.
Fizioterapeutfizioterapeut08.06.2020.
Medicinska Sestramedicinska sestra17.03.2020.
SpremačicaSpremacica03.03.2022.
Medicinska SestraMedicinska Sestra27.01.2022.
Medicinska SestraMedicinska Sestra16.12.2021.
Kuvar i Servirkakuvar i servirka02.12.2021.
Medicinska Sestramedicinska sestra18.11.2021.
Medicinska Sestramedicinska sestra07.10.2021.
SpremačicaSpremačica30.09.2021.
Direktor BolniceKONKURS ZA DIREKTORA 202131.07.2021.
Medicinska SestraMedicinska sestra28.05.2021.
Medicinska SestraMedicinska Sestra01.04.2021.
ServirkaServirka04.02.2021.
Medicinska Sestra / TehničarMedicinska Sestra12.11.2020.
PedijatarOglas pedijatar15.10.2020.
SpremačicaOglas spremacica15.10.2020.
Doktor Medicine - Specijalista pedijatar na bolničkom
odeljenju i u specijalističkoj ambulanti, na određeno vreme,
po osnovu zamene odsutnog zaposlenog, uz probni rad od tri meseca.
Pedijatar
Ukinut oglas
08.10.2020.
SpremačicaSpremacica25.09.2020.
SpremačicaSpremacica06.08.2020.
Doktor Medicine - Specijalista fizikalne medicine i
rehabilitacije na bolničkom odeljenju i u specijalističkoj ambulanti
Dr Medicine04.06.2020.
Medicinska SestraMedicinska Sestra20.03.2020.
ServirkaServirka30.01.2020.